9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

У “Моррічсервісі” розпочалося тестування моряків через систему CES 6.0

В Одеському сервісному центрі “Моррічсервіс” відбулося перше тестування для підтвердження кваліфікації моряків за допомогою системи Crew Evaluation System 6.0.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Комп’ютерне тестування відбувається у рамках експериментального проєкту на виконання постанови Кабміну №734 від 30.06.2021 року.

Тестування проходить на спеціальних автоматизованих робочих місцях – щоб уникнути зовнішнього втручання у процес та відсутність доступу випускника/моряка до інформаційних ресурсів мережі Інтернет.

“Перед початком тестування у присутності моряка активується програма з тестом. Повідомляються умови складання тесту. Тестування проходить англійською мовою, на одне запитання виділяється 1 хвилина для відповіді. Під час проходження тесту в екзаменаційному класі присутній відповідальний представник “Моррічсервісу” та представники Інспекції з підготовки та тестування дипломуванню моряків (ІПДМ), зокрема, член державної кваліфікаційної комісії”, – пояснили в МІУ.

Після закінчення тестування моряку видається CES-сертифікат по кожному тесту, який формується програмою автоматично та містить особисті дані та відсоток правильних відповідей – загальний та з кожної теми. Кожен CES-сертифікат підписується представниками ІППДМ та відповідальним представником “Моррічсервісу”.

Прохідний рівень для успішного складання тесту за будь-яким напрямом становить 70%. Під час проходження іспиту використовуються технічні засоби контролю, у тому числі аудіо- та відеофіксація.

Матеріали записів зберігаються у Морській адміністрації протягом шести місяців. У разі оскарження результатів тестування копії записів процесу надаються на запит випускника/моряка.

Ліцензію на використання електронної системи тестування CES надано за підтримки проєкту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають