9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

У Києві курсують вже 12 українських низькопідлогових трамваїв К1Т306

У Києві продовжується модернізація транспортної трамвайної системи. Нещодавно введено у експлуатацію 12 нових низькопідлогових трамваїв виробництва компанії “Татра-Юг”.

Нові українські вагони поповнили парк Дарницького трамвайного депо, повідомляє Промисловий Портал.

Ці трамваї виготовлені у Дніпрі та експлуатуються переважно на трамвайних маршрутах №35 та №33-А. Їхній рівень підлоги передбачає повну доступність для пасажирів з обмеженими можливостями та робить вхід та вихід з них максимально комфортним та безпечним. Також трамваї обладнані кондиціонерами, відеокамерами, інформаційними системами, роз’ємами для заряджання пристроїв тощо.

blank
Фото: Управління КПТ

За словами керівництва міського трамвайного підприємства, низькопідлогові трамваї дозволяють значно збільшити обсяг перевезень, забезпечуючи комфорт та безпеку для пасажирів.

Наразі трамвайні маршрути у столиці відновили свою роботу після кількох місяців простою через відсутність електропостачання. Використання нових трамваїв на маршрутах стало додатковою можливістю для мешканців Києва та гостей міста переміщуватись комфортно за допомогою сучасного транспорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають