9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

У Кам’янському на маршрути вийшли автобуси великої місткості

20 листопада на площі Петра Калнишевського у Кам’янському пройшла презентація автобусів «MAN» великого класу. Ці машини належать комунальному автотранспортному підприємству № 042802.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Пассажирский транспорт.

За словами міського голови Кам’янського Андрія Білоусова, в цьому році в місті вперше з’явився комфортабельний муніципальний автобусний транспорт. Перші автобуси великого класу працюють в місті на «соціальному» маршруті № 14.

З вівторка вісім автобусів великого класу КАТП-042802 почали обслуговування автобусного маршруту № 30. І хоча автобуси не нові, вони в хорошому стані, в салоні багато місця, чисто і тепло. Старі автобуси з Європи комфортні як для пасажирів, так і для водіїв.

blank

«До кінця поточного року автопарк КАТП-042802 поповнять ще 6 таких автобусів, а протягом найближчих двох років ми хочемо замінити громадський транспорт на автобуси великої місткості для комфорту наших жителів», – заявив під час презентації автобусів міський голова Кам’янського Андрій Бєлоусов.

Відзначимо, що Кам’янське чи не єдине місто України, який поповнює міський автопарк вживаними автобусами з Європи. Нещодавно в Тернополі завершилася тендерна процедура закупівлі 20 автобусів MAN A 21 з Європи. Вартість одного 10-річного 12-метрового низькопідлогового автобуса для Тернополя склала 20400 євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають