9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

У червні Українське дунайське пароплавство подвоїло перевалку вантажів

ПрАТ «Українське дунайське пароплавство» (УДП) у червні 2022 року наростило обсяги перевалки вантажів власним флотом вдвічі в порівнянні з довоєнними показниками – до 200 тис. т.

Про це повідомив в.о. гендиректора УДП Дмитро Москаленко в інтерв’ю ЦТС, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK Center.

За його словами, такого результату вдалося досягти за рахунок збільшення свого флоту на 35 барж – до 200 одиниць. З початку року підприємство повернуло в експлуатацію баржі, які були несправні та не використовувалися.

«Ми підняли 35 барж за перше півріччя. Це баржі, які стояли без документів, незатребувані. Запустили ремонтну програму, намагаючись утримувати баланс між якістю та темпами, оскільки на Дунаї гострий дефіцит флоту. За півроку було проведено понад 140 ремонтів між рейсами», – наголосив Дмитро Москаленко.

Завдяки новим баржам флот підприємства збільшився на 20%. При цьому обсяги перевезень вдалося збільшити вдвічі.

Крім того, з метою оптимізації перевезень було передислоковано частину флоту з Верхнього Дунаю на Нижній. Зараз 95% флоту пароплавства зосереджено у нижніх течіях річки.

«Технологічні процеси навантаження караванів барж у портах Придунав’я повністю відпрацьовані, проте є проблеми з вивантаженням в іноземних портах, наприклад, у порту Русі, Болгарії», – додав директор УДП.

У лютому-березні підприємство перевалювало в середньому близько 100 тис. т вантажів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають