9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

У березні термінал ЕВТ перевалив рекордний обсяг вантажів через склад

Зерновий термінал ЕВТ у березні 2020 року перевалив на експорт 272,4 тис. тонн зернових вантажів. При цьому велика їх частина – 234,7 тис. тонн, була відвантажена зі складів компанії, що є рекордним показником за весь час роботи терміналу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що нинішній показник місячної перевалки в 3,5 раза перевершив обсяг відвантажень в березні минулого року, коли було оброблено 77,5 тис. тонн зернових.

У звітному місяці за прямим варіантом (відразу в трюм судна) було відвантажено 30 тисяч тонн зерна. Ще 7,7 тисячі тонн перевалили баржами.

Номенклатуру вантажів у березні склали кукурудза – 157,8 тис. тонн і пшениця – 114,6 тис. тонн.

У березні було оброблено 10 суден. Найбільшим з них став Supramax Akij Star дедвейтом 58,8 тис. тонн. Судно взяло на борт 43,1 тис. тонн у причалу ЕВТ, ще 14 тис. тонн довантажили баржами на рейді.

“Ми забезпечили належний рівень захисту наших співробітників, особливо тих, хто контактує з водіями та екіпажами суден. Всі працівники терміналу забезпечені масками, рукавичками та антисептиком, проводиться скринінг температури”, – зазначив директор портового оператора “ЕВТ Грейн” Сергій Гунько.

Нагадаємо, минулого року зерновий термінал ЕВТ у Миколаєві вперше прийняв судна класу панамакс.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають