9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

У Берегово можуть розмістити підрозділ Національної гвардії України

Міський голова міста Берегове на Закарпатті Золтан Бабяк на своїй сторінці в Facebook повідомив, що у місті розглядається можливість розміщення підрозділу Національної Гвардії України чисельність до роти.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

За його словами, Національна гвардія, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ, у разі  розміщення свого підрозділу допомагатиме правоохоронним органам, передусім Національній поліції, виконувати завдання із забезпечення та охорони правопорядку в Берегівському районі.

“З офіційним візитом у Берегові 18 жовтня побували представники Національної гвардії України на чолі з її командувачем, генерал-полковником Юрієм Аллеровим. Розглядалася можливість розміщення роти Національної гвардії у місті. Натомість питання розміщення військової частини на території міста наразі не розглядається”, – заявив міський голова Берегового.

Раніше в Береговому був розташований 315-й гвардійський механізований ордена Богдана Хмельницького полк, що входив до складу 128-ї механізованої дивізії Збройних сил України.

В ході реформування дивізії у бригаду в 2003 році 315-й механізований полк розформували, а майно передали на баланс міської ради. Більшість будівель нині знаходиться в аварійному стані. Крім того, частина землі була продана приватним власникам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають