9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

У 2021 році «Нібулон» встановив абсолютний рекорд з відвантаження сільгосппродукції

У компанії «Нібулон» заявили, що у 2021 році було досягнуто найкращих результатів за всю історію відвантажень сільськогосподарської продукції у розрізі місяця, кварталу, півріччя та календарного року.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що рекордними стали серпень із показником 700,9 тис. тонн, 4-й квартал з 1,88 млн тонн, друге півріччя з 3,71 млн тонн. Новий абсолютний рекорд за рік – понад 5,64 млн тонн відвантаженої сільгосппродукції.

«Важливою умовою нарощування показників торгової співпраці став рекордний урожай пшениці, кукурудзи та ячменю в Україні у 2021 році. Від загального обсягу відвантажень ці культури займають понад 90%, решта припадає на ріпак, сою та сорго», – йдеться у повідомленні.

У компанії додали, що досягненням минулого року стало також розширення географії експорту: відвантаження було здійснено в 38 країн. Для порівняння, у 2020 році цей показник становив 32 країни, а у 2017 – 23 країни.

За словами головного менеджера в оптовій торгівлі зерновими культурами “Нібулон” Дмитра Фурди, ключовим імпортером залишається Китай, куди було відвантажено близько 1,5 млн тонн кукурудзи та ячменю. Друге місце зайняв Єгипет, куди було відвантажено близько 630 тис. тонн пшениці та кукурудзи. Третє місце з Індонезії з обсягом 615 тис. тонн. Також у 2021 році відкрито нові напрямки експорту – країни Африки та Азії (Нігерія, Камерун, Гана, Ірак).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають