9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

У 2021 році аеропорт Бориспіль планує обслужити 9,5 млн пасажирів

Міжнародний аеропорт Бориспіль у 2021 році планує обслужити 9,5 млн пасажирів, що на 82,7% більше за показник 2020 року (5,2 млн), але становить лише 62% від докризового 2019 року (15,3 млн).

Про це повідомив гендиректор Олексій Дубревський на форумі “Велике будівництво: авіація та туризм”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Динаміка відновлення українського ринку краща, ніж за оптимістичним сценарієм у Європі – 56% за даними “Євроконтролю”. Бачимо сьогодні відновлення пасажиропотоку: воно відбувається внаслідок відкладеного попиту, чартерного сегмента та лоукосту”, – сказав Дубревський.

За його словами, обсяг чартерних перевезень становив 3,3 млн пасажирів за 10 місяців 2021 року, більшість чартерів обслуговує чотири авіакомпанії: Azur Air, МАУ, Sky Up та WindRose. На внутрішніх рейсах через Бориспіль із початку року пройшло 468 тис. пасажирів.

Гендиректор додав, що на сегмент лоукосту припадає до 40% пасажиропотоку, тоді як транзитний потік різко впав.

Він уточнив, що на Бориспіль припадає понад 60% від усіх авіаперевезень в Україні.

Гендиректор аеропорту серед пріоритетних інвестиційних проєктів на найближчі два-три роки назвав нову льотну зону, модернізацію вантажного термінала, автостанцію для пасажирів, розширення перону терміналу D та центр приватної авіації.

“На ці проєкти заплановано приблизно 1,7 млрд грн., зараз ці гроші є”, – зазначив він.

У презентації потреби аеропорту в інвестиціях на аеродромну інфраструктуру оцінено у 9 млрд грн, вантажні перевезення – 3 млрд грн, пасажирські – 5 млрд грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають