9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Turkish Airlines збільшує частоту польотів одразу до п’яти міст України

Авіакомпанія Turkish Airlines на початку серпня збільшить частоту польотів відразу до п’яти міст України, у тому числі й в столичний аеропорт Бориспіль.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Новий розклад торкнеться польотів зі Стамбула до Києва, Харкова, Одеси, Львова та Запоріжжя.

Авіакомпанія збільшить число рейсів до Києва з 18 до 21 на тиждень. При цьому перельоти під номерами TK457/TK458, TK459/TK460 виконує сучасний широкофюзеляжний літак підвищеної місткості Boeing 787-9 Dreamliner. За один переліт він може доставити відразу 300 пасажирів в салонах економ і бізнес-класу. Всі крісла оснащені екранами розважальної системи. У польоті можна вийти в інтернет за допомогою бездротової технології Wi-Fi.

Аналогічне збільшення частоти, з 18 до 21 рейса на тиждень, відбудеться на маршруті Одеса-Стамбул.

Зі Стамбула до Львова Turkish Airlines почне літати 10 разів на тиждень замість восьми.

На маршрутах Стамбул-Харків і Стамбул-Запоріжжя частота рейсів збільшиться з п’яти до семи на тиждень.

При цьому, на лінії до Харкова Turkish Airlines вже залучила нові середньомагістральні авіалайнери Boeing 737 MAX, які оснащені новими салонами економ і бізнес-класу. Ці літаки повернули до польотів після того, як на них провели необхідне обслуговування згідно з розпорядженням авіаційних регуляторів.

На інших маршрутах частота рейсів залишиться незмінною. Turkish Airlines продовжить літати п’ять разів на тиждень між Херсоном і Стамбулом. На лініях Київ-Анкара і Київ-Даламан. які обслуговує AnadoluJet, частота польотів складе сім і три рейси на тиждень відповідно.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають