9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

“Трансшип” замовив у Японії будівництво унікального екобалкера вартістю $30 млн

Одна з найбільших суднобудівних корпорацій Японії Tsuneishi Shipbuilding збудує унікальне судно для групи компаній «Трансшип».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Порты Украины.

Як повідомила пресслужба «Трансшипу», відповідна угода була підписана 11 листопада 2021 року. Вартість проєкту становить близько $30 млн.

“Tsuneishi Zhoushan Shipbuilding вже будували 5 років тому для “Трансшипу” екобалкер Tiziana. Дотепер у світі існує лише кілька подібних судів. І зараз замовлено ще одне судно за спеціальним проєктом. Дедвейт теплохода складе 42 тис. тонн – це найбільш затребуваний розмір Handymax. Судно відповідатиме найновішим вимогам конвенції МАРПОЛ, маючи ідеально зважені показники дедвейту, потужності головного двигуна, швидкості та витрати пального”, – зазначив голова групи компаній «Трансшип» Андрій Іванов.

У середньому з початку переговорів на проєктування, підготовку та будівництво одного судна йде 3-4 роки. Очікується, що вже у квітні 2024 року теплохід буде готовим.

“У своїй роботі ми показуємо топову якість, і ми одна з небагатьох компаній із країн СНД, для якої будують судна японські суднобудівники. Представник керівництва компанії Tsuneishi приїжджав до нас у гості в офіс для ознайомлення та спостерігав за нашою роботою, після чого було ухвалено рішення будувати суди для нашої групи компаній”, – розповів Іванов.

Усього три країни у світі будують такий великотоннажний флот – це Південна Корея, Китай та Японія.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають