9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Термінал ТІС у порту Південний прийняв перший контейнерний потяг із Китаю (фото)

22 червня на контейнерному терміналі ТІС у порту Південний (DP World TIS Pivdennyi) відбулася офіційна зустріч першого контейнерного поїзда з КНР, який прибув в Одеську область.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

З китайської провінції Гуандун поїзд виїхав 29 травня. Він пройшов через територію Китаю, Монголії, РФ і України через митні пости Ерлянь – Замін Ууд, Наушки – Сухе-Батор, Валуйки-Тополі, ст. Чорноморська – ТІС. В цілому було подолано відстань у 8 408 кілометрів.

blank
Контейнерний термінал ТІС у порту “Південний”

Потягу надано статус постійного, це означає, що він повинен буде курсувати за постійним розкладом, який внесено до розкладу державної залізниці Китаю, без затримок і помилок. Зараз цей статус, серед інших поїздів, що прямують з Китаю в Україну, є унікальним.

Даний проєкт ініційований і організований Українською логістичною компанією UNI-LAMAN GROUP.

“Курсування поїзда забезпечить безперебійні поставки вантажів з Китаю в Україну за 20 днів в порівнянні з 40 днями доставки морським шляхом”, – прокоментували в UNI-LAMAN GROUP.

Українським оператором контейнерного поїзда стала компанія UNI-LAMAN GROUP, китайським оператором – компанія Guangdong GW Railway Operator Ltd., що входить до складу державної корпорації Guangdong GW Holdings Group Co., Ltd. Локальним агентом в Китайській Народній Республіці виступила компанія CIMC-logistics. Прибуття та обробка поїзда в Україні буде відбуватися на терміналі DP World TIS Pivdennyi.

blank
Контейнерний термінал ТІС у порту “Південний”

Надалі час прямування поїзда планують скоротити до 20 діб, склад в середньому буде перевозити 50 контейнерів за рейс.

Як відзначали напередодні в АТ УЗ, з початку року в Україну прибуло вже 13 контейнерних поїздів із Китаю, а також транзитом через Україну було проведено 67 китайських поїздів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають