9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

 • Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.

  Про це розповіла Олена Мельникова, директор терміналу “Рісо-Південь”, що працює в порту Південний, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відповідаючи на питання про те, як позначилася карантин на роботі “Рісо-Південь”, Мельникова сказала:

  “На жаль, нас теж торкнулася проблема зменшення обсягів. Це відбилося на виконанні наших планів з перевалки. Але ми почали працювати над розширенням програм роботи з клієнтами. Прорахували і готові перевалювати за прямим варіантом в контейнери зернові вантажі”.

  Також, за її словами, в планах на 2021 рік “розвивати контейнерний напрямок, розширювати лінійку вантажів, які ми вантажимо в контейнери”.

  Директор “Рісо-Південь” зазначила, що попри те, що 2020 рік був непростим для ринку, підприємству вдалося збільшити перевалку на 37,5%, зі 147 тис. тонн до 203 тис. тонн, а також розширити пул партнерів з 6 до 11.

  Термінали Risoil працюють в порту Чорноморськ, здійснюючи перевалку зернових і масла. Термінал по перевалці рослинних олій “Рісо-Південь” працює в порту Південний. Також до активів компанії належить “Морський технічний центр”, який спеціалізується на наданні комплексних послуг з перевалки контейнерів і навалювальних вантажів. У 2020 році Risoil S.A. придбала корпоративні права на компанію ТОВ “ТК Ексім Оіл” в порту Чорноморськ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Перший дослідний БПЛА «Сокіл-300» покажуть у 2022 році

  Перший український дослідний безпілотний літальний апарат «Сокіл-300» покажуть до кінця 2022 року.Про це...

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в...

  “Мотор Січ” купує іспанську технологію з виробництва композитів для гелікоптерів

  У 2022 році підприємство "Мотор Січ" придбає іспанську технологію з виробництва композитів для цивільних вертольотів.