9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 17 Вересня, 2021

Термінал “Рісо-Південь” готовий до перевалки зернових вантажів у контейнерах

 • Компанія Risoil планує налагодити перевалку зернових вантажів в контейнерах.

  Про це розповіла Олена Мельникова, директор терміналу “Рісо-Південь”, що працює в порту Південний, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Відповідаючи на питання про те, як позначилася карантин на роботі “Рісо-Південь”, Мельникова сказала:

  “На жаль, нас теж торкнулася проблема зменшення обсягів. Це відбилося на виконанні наших планів з перевалки. Але ми почали працювати над розширенням програм роботи з клієнтами. Прорахували і готові перевалювати за прямим варіантом в контейнери зернові вантажі”.

  Також, за її словами, в планах на 2021 рік “розвивати контейнерний напрямок, розширювати лінійку вантажів, які ми вантажимо в контейнери”.

  Директор “Рісо-Південь” зазначила, що попри те, що 2020 рік був непростим для ринку, підприємству вдалося збільшити перевалку на 37,5%, зі 147 тис. тонн до 203 тис. тонн, а також розширити пул партнерів з 6 до 11.

  Термінали Risoil працюють в порту Чорноморськ, здійснюючи перевалку зернових і масла. Термінал по перевалці рослинних олій “Рісо-Південь” працює в порту Південний. Також до активів компанії належить “Морський технічний центр”, який спеціалізується на наданні комплексних послуг з перевалки контейнерів і навалювальних вантажів. У 2020 році Risoil S.A. придбала корпоративні права на компанію ТОВ “ТК Ексім Оіл” в порту Чорноморськ.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  З наступного року Міноборони закуповуватиме більше озброєння і техніки за відкритими процедурами

  Озброєння та військова техніка, які пройшли стадії дослідно-конструкторських робіт, стоять на озброєнні та експортуються до іноземних країн,...

  У селищі Залужжя на Хмельниччині збудували ліцей

  У Хмельницькій області за два роки були завершені будівельні роботи у Залузькому ліцеї, який упродовж 32-х років...