9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Тепловоз Тризуб відправився в перший рейс (відео)

Перший з чотирьох нових тепловозів “Тризуб” виробництва 
General Electric сьогодні близько 13 години відправився у перший рейс. Потяг везе 3824 тони руди до маріупольських підприємств.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку в.о. голови АТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова у мережі Facebook.

Перший з нових локомотивів General Electric, який відправився сьогодні в рейс близько 13-ої години. Він везе 3824 тони руди до маріупольських підприємств. 

Зазначається, що нова тяга – надійна, ефективна, економічна в роботі, екологічна та комфортна для машиністів. Один новий локомотив буде економити компанії близько 10 млн грн на рік. При цьому нові тепловози Укрзалізниця не отримувала останні 25 років.

“Сьогодні вже 20 локомотив серії GE Evolution знаходяться в Україні, 8 – доукомплектовані та виходять у роботу. Ще 12 чекаємо до кінця року”, – повідомляє Євген Кравцов. 

В Укрзалізниці задоволені тестовими результатами нових тепловозів GE. Перші локомотиви вже направили возити сировину в напрямку меткомбінатів Маріуполя неелектрифікованою ділянкою Комиш-Зоря – Волноваха. 

Також локомотиви буде відправлено на важливу лінію до Миколаївського порту, щоб забезпечити експорт українського зерна в піковий період.

Це – “Тризуб” ??Перший з нових локомотивів General Electric, який відправився сьогодні в рейс близько 13-ої години. Він везе 3824 тони руди до маріупольських підприємств. Це історичний рейс для всієї української залізниці. Нова тяга – надійна, ефективна, економічна в роботі, екологічна та комфортна для машиністів. А один новий локомотив буде економити компанії близько 10 млн грн на рік. Нові тепловози Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia не отримувала останні 25 років.А сьогодні вже 20 локомотивів серії GE Evolution знаходяться в Україні, 8 – доукомплектовані та виходять у роботу. Ще 12 чекаємо до кінця року. Ми задоволені тестовими результатами нових тепловозів GE. Перші локомотиви вже направили возити сировину в напрямку меткомбінатів Маріуполя неелектрифікованою ділянкою Комиш-Зоря – Волноваха. Також відправимо локомотиви на важливу лінію до Миколаївського порту, щоб забезпечити експорт українського зерна в цей піковий період.Петро ПорошенкоVolodymyr Groysman Sevki AcunerGE в УкраїніGE

Опубліковано Євгеном Кравцовим Четвер, 13 грудня 2018 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають