9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

Stadler допустили до торгів на постачання трамваїв у Дніпро та Кривий Ріг

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної міської адміністрації допустив швейцарську компанію Stadler Bussnang AG до участі в торгах за право постачання 18 низькопідлогових трисекційних трамваїв у Дніпро та Кривий Ріг за 1,2 млрд гривень.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

До участі в торгах на постачання трамваїв, намічених на 18 січня, було допущено ТОВ “Татра-Південь” (Одеса), що випускає трамваї в Дніпрі на потужностях ВО “Південмаш”, та ТОВ “Торговий дім “УКВЗ Україна” – дилер російського виробника трамваїв Усть-Катавського вагонобудівного заводу.

На етапі перекваліфікації торгів Дніпропетровська ОДА відхилила заявку швейцарської компанії та ТОВ “БКМ-Україна” (Луцьк) – дилер білоруського “Білкомунмашу”, який має складальне виробництво у Луцьку.

Після чого Stadler подав скаргу до АМКУ через недопуск до торгів.

“Скаржник повідомляє про порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі та просить, зокрема, зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення його тендерної пропозиції та рішення про визначення переможця торгів”, – було сказано у рішенні АМКУ.

Згідно з інформацією ProZorro, Stadler у своїй скарзі надав пояснення на висунуті невідповідності і вважає, що замовник порушив право компанії “на об’єктивний і неупереджений розгляд його тендерної пропозиції”. Крім того, у своїй скарзі Stadler зазначав, що замовник застосував дискримінаційний підхід під час розгляду тендерних пропозицій, відхиливши заявку Stadler, але допустивши до торгів ТОВ “Татра-Південь”, тендерна пропозиція якого, за оцінкою заявника, не відповідала умовам тендеру.

АМКУ визнав рішення департаменту ОДА щодо усунення компанії від участі у торгах необґрунтованим. Після цього її допустили до аукціону, запланованого на 10 лютого.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають