9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

SkyUp виконала понад 100 спецрейсів і вивезла 20 тисяч пасажирів з 30 країн

Авіакомпанія SkyUp, виконавши близько 100 рейсів, привезла додому майже 19 тисяч українців, крім того, понад 2 тисячі українців і іноземців відправила до країн їхнього проживання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Протягом 9 днів, з 19 по 27 березня 2020 року, авіакомпанія SkyUp Airlines виконала понад 100 спеціальних рейсів в 30 країн світу, щоб дати можливість українським і іноземним громадянам з посвідкою на проживання в Україні повернутися додому.

Відзначається, що рейсами, які відправлялися з України, могли також скористатися іноземні громадяни та українці з посвідкою на проживання в інших країнах.

“Всього за цей час ми перевезли близько 20,8 тисячі пасажирів, серед них понад 18,7 тисячі — це ті, хто повернувся в Україну”, – сказано в повідомленні авіакомпанії.

У SkyUp повідомили, що географія польотів була значно ширше, ніж карта регулярних рейсів авіакомпанії.

“Переважно це були польоти в країни Європи: Польщу, Австрію, Чехію, Італію, Іспанію, Францію, Великобританію, Литву, Німеччину, Швейцарію, Хорватію, Естонію та ін. Ми також виконали спеціальні рейси в країни Близького Сходу і Кавказу, а ще — кілька далекомагістральних рейсів в Казахстан, Індію, Шрі-Ланку і Мальдіви”, – додали в SkyUp.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають