9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 21 Січня, 2022

SkyUp розширюватиме географію польотів

Перевізник має намір виконувати регулярні рейси з Києва, Харкова, Львова, Одеси та Запоріжжя, кажуть в Державіаслужбі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Українська авіакомпанія SkyUp подала заявки в Державну авіаційну службу на отримання прав на регулярні рейси по ряду маршрутів в Чорногорію, Чехію, Албанію й Ізраїль, а також на збільшення кількості тижневих слотів в Іспанію, Грузію, Болгарію і на Кіпр.

Як повідомляє агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на відомство, SkyUp, зокрема, просить дозволити їй з 31 березня 2019 року здійснювати міжнародні регулярні рейси з Києва (три рейси на тиждень), Харкова, Львова та Запоріжжя (по два рази в тиждень) в Подгорицю (Чорногорія); зі Львова, Харкова, Одеси – в Прагу і з Києва в Карлові Вари (Чехія) за три рейси на тиждень. Також авіакомпанія планує літати з Харкова до Тирани (Албанія) і Тель-Авів (Ізраїль) двічі на тиждень.

Крім того, перевізник просить збільшити кількість регулярних рейсів з Києва: в Аліканте (Іспанія) з двох до трьох рейсів на тиждень; в Батумі (Грузія) з трьох до 10 рейсів на тиждень; в Бургас (Болгарія) з трьох до п’яти рейсів на тиждень і до Ларнаки (Кіпр) – з трьох до п’яти рейсів на тиждень.

SkyUp отримала сертифікат експлуатанта і почала польоти 21 травня 2018 року. Минулого тижня авіакомпанія отримала 5-й літак й найближчим часом має намір продовжити поповнення свого авіапарку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають