9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

SkyUp розширює географію перевезень

У 2019 році українська авіакомпанія SkyUp має намір відкрити додаткові сім міжнародних і два внутрішніх напрямки.

Повідомляє Національний промисловий портал з посиланням на korrespondent.net.

Українська авіакомпанія SkyUp, яка запланувала початок регулярних рейсів в кінці грудня 2018 року із чотирьох міжнародних напрямків (Тбілісі, Софія, Попрад і Берселона), у 2019 році має намір додати до них ще сім міжнародних і два внутрішніх напрямки. Про це в середу, 21 листопада, повідомляє прес-служба перевізника в Facebook.

Зокрема, рейси до Ларнаки (Кіпр) повинні стартувати з 31 березня, Неаполя (Італія) і Тенеріфе (Іспанія) – з 26 квітня, Батумі (Грузія) – з 25 травня, Ріміні (Італія) – з 1 червня, Катанію (Італія) і Аліканте (Іспанія) – з 2 червня.

Як повідомляється, початок внутрішніх перевезень з Києва до Одеси і з Одеси до Харкова заплановано також з 2 червня періодичністю два рази на тиждень і вартістю від 496 грн в один бік.

“Битва за Україну починається не тільки на міжнародних, але і на внутрішніх напрямках”, – прокоментував повідомлення SkyUp міністр інфраструктури Володимир Омелян у мережі Facebook.

Зазначається, що в системі бронювання на сайті авіакомпанії квитки на рейси доступні до жовтня 2019 року за всіма напрямками, крім Київ-Аліканте (до 29 вересня).

Ймовірно, що в Батумі рейси літатимуть щоденно (від 1527 грн), до Ларнаки і Аліканте – щочетверга і неділі (вартістю від 1527 грн і 2499 грн відповідно), в Ріміні – щопонеділка, середи і суботи (від 2638 грн), в Неаполь – щовівторка і п’ятниці (від 2638 грн), в Катанію – щонеділі (від 2638 грн) і у Тенеріфе – щовівторка і п’ятниці (від 5164 грн).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають