9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

SkyUp має намір заощадити сотні тонн палива модернізувавши літаки

SkyUp має намір економити сотні тонн палива на рік після оснащення всього свого флоту здвоєними закінцівками крила Split Scimitar.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на avianews.com.

За даними авіаперевізника, ці вінглети знижують витрату гасу протягом року на 225 000 літрів, а обсяг викидів вуглекислого газу на 568 тонн на кожен літак. Також вони дозволяють модернізованим авіалайнерам здійснювати більш тривалі перельоти.

У компанії Aviation Partners Boeing, яка є постачальником технології, оцінюють потенційну економію палива у 2,2% при використанні нових здвоєних закінцівок в порівнянні з використанням традиційних закінцівок крала. Також вони дозволяють збільшити завантаження літака на 1,2 тонни на найбільш довгих маршрутах SkyUp.

На даний момент весь флот SkyUp, що складається з шести Boeing 737-800 і двох Boeing 737-700 оснащений закінцівками крила Split Scimitar. Авіакомпанія стала першою в Україні, яка почала використовувати дану модифікацію вінглетів.

blank
Фото: ЦТС

«На додаток до всього, літаки з вінглетами Split Scimitar мають кращу аеродинаміку, демонструють поліпшену стабільність в польоті та м’якість під час посадки», – прокоментував гендиректор авіакомпанії Євген Хайнацкий.

Модернізацію парку шляхом установки здвоєних закінцівок крила SkyUp почав в грудні 2018 року. Восьмий літак з вінглетами Split Scimitar надійшов в розпорядження авіакомпанії в червні 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають