9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

“Сільпо” розпочало доставляти продукти за допомогою літаків

Мережа “Сільпо” розпочала пілотний проєкт з доставлення замовлень літаками в невеликі населені пункти, де не працюють логістичні оператори.

Як повідомила пресслужба компанії, на сьогодні відкрито небо над територією Київської області, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Доставка товарів здійснюється шістьма літаками з аеродрому в Київській області. Для організації доставлення замовлень “Сільпо” переобладнали ангар для літаків в спеціальний авіарозподільний центр (АРЦ). Доставлення товарів літаком працює в радіусі 40-хвилинного польоту від АРЦ.

Тестування послуги здійснюється за “білими списками”. Покупці, які стали учасниками “Власного Рахунку” в “Сільпо” в Київській області або передмісті Києва, отримали пропозицію зробити замовлення на shop.silpo.ua з опцією авіадоставки.

З початку березня перші клієнти вже могли отримати продукти літаками.

https://www.facebook.com/silpo/videos/188305632897381

Зараз, в рамках пілотного запуску, доставлення літаком здійснюється безкоштовно для замовлень від 1500 грн. Крім того, є обмеження по вазі замовлення: літаком можна доставити не більше 40 кг за один раз. Це пов’язано з тим, що літак може не мати можливості приземлитися в безпосередній близькості до будинку. Інженери офісу логістики вже працюють над тим, щоб встановити на літаки спеціальне мобільне обладнання, щоб пілоти могли доставити навіть об’ємні та важкі замовлення від кабіни до дверей покупців.

Замовлення попередньо збираються в розподільчому центрі в Броварському районі, далі в АРЦ індивідуальні замовлення комплектуються безпосередньо перед доставленням. Така система розроблена для того, щоб дотримуватися температурного режиму для різних продуктів. Після вивчення попиту та аналізу замовлень авіадоставки, “Сільпо” розглядає можливість відкриття повноцінного dark skystore для оперативної обробки замовлень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають