9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Ще один український авіаперевізник запускає програму регулярних рейсів по Україні

Авіакомпанія Windrose запустить оновлену програму регулярних рейсів по Україні з 29 березня 2020 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Програма включатиме чотири напрямки з київського аеропорту Бориспіль — в Одесу, Львів, Харків і Дніпро. Раніше авіакомпанія в якості альтернативного варіанту розглядала аеропорт Жуляни.
  
У Windrose відзначили, що в даний час розклад польотів не опублікований і продажі квитків не відкриті, оскільки ведеться підготовча робота по запуску проєкту, включаючи отримання слотів в аеропортах.
  
Внутрішні рейси авіаперевізник буде обслуговувати на регіональних турбогвинтових літаках ATR 72-600 в компонуванні на 70 місць. В кінці 2019 року «Роза Вітрів» повідомила, що підписала угоду про намір лізингу восьми ATR 72-600 протягом 2020-2022 років.

Перші три літаки, які авіакомпанія має намір отримати для використання на внутрішніх рейсах, будуть 2016 року випуску.
  
Рішення про вибір Борисполя може бути пов’язаний з партнерськими відносинами Windrose і МАУ. Авіакомпанія надає на умовах мокрого лізингу свої Embraer 145 МАУ для виконання внутрішніх рейсів з Києва до Івано-Франківська і Херсона. Також авіаперевізники спільно експлуатують лінію Київ-Дніпро.
  
Виконуючи внутрішні рейси з Борисполя, Windrose зможе розвозити частину пасажирів МАУ, які прибули з-за кордону, в регіональні аеропорти України.
  
Використання турбогвинтових ATR 72-600 замість більш містких реактивних Embraer 190, Embraer 195 і Boeing 737-800 МАУ на менш завантажених маршрутах також може поліпшити рентабельність рейсів, однак збільшить тривалість перельоту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають