9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Румунія оголосила тендер на ремонт залізничних шляхів для перевезення вантажів з України

Міністерство транспорту Румунії оголосило тендер на ремонт залізничної лінії між селом Джурджулешти (Молдова) та портом Галац для перевезення вантажів з України та в країну.

Про це заявив міністр транспорту Румунії Сорін Гріндяну, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Ми оперативно запустимо залізничну лінію до порту Галац. 19 травня 2022 року закінчується термін проведення тендеру на ремонт ширококолійної залізничної лінії між Джурджулештb та портом Галац», – зазначив міністр.

За рахунок цього маршруту Україна зможе відвантажувати та отримувати вантажі через Молдову та порт Галац. Таким чином, дунайський порт стане поряд із портом Констанци – одним із ключових портів у регіоні для перевезення товарів та сировини.

Ремонт цієї залізничної лінії з розширеною колією довжиною 3,58 тис. км та лінії з нормальною колією (1,17 тис. км) від порту Галац займе 60 днів з дати підписання контракту. Загальна вартість тендеру становитиме 1,289 млн леїв (2 млн грн). Проєкт фінансується бюджетом CFR Infrastructure.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають