9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Російські окупанти розікрали половину флоту компанії “Грейн-Трансшипмент” у Херсоні

Російські окупанти розграбували флот компанії “Грейн-Трансшипмент”, який базувався на території підрозділу “Перлина Херсона”, і використовують його для переправи через Дніпро особового складу та озброєння.

Про це розповів у Facebook комерційний директор і співзасновник компанії Євген Ігнатенко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Він, зокрема розповів, що перед повномасштабною війною компанія придбала Затон №5 у Херсоні. Цей бізнес символічно назвали “Перлиною Херсона”. Туди переправили половину всього флоту “Грейн-Трансшипмент” – 15 суден.

“Займалися ремонтом, модернізацією суден та готувалися до відкриття навігації 2022 року. За довгостроковою стратегією ми планували створити там річковий транзитний хаб, зʼєднати його з нашою “Перлиною Дніпра”. 24 лютого усі плани зруйнувала війна. Флот залишився там разом із персоналом, і весь цей час люди продовжували отримувати зарплату, також ми сплачували усі комунальні послуги підконтрольним Україні комунальним установам. Сьогодні там вже немає майже усього флоту, і ми не маємо звʼязку з працівниками обʼєкту”, – повідомив Ігнатенко.  

blank

Як розповів топменеджер, російські загарбники почали забирати флот на початку серпня: 2 серпня вкрали одну баржу, 3 серпня – ще одну, 4 серпня – три. Ці п’ять суден одразу почали використовувати для створення переправи через річку Дніпро. 14 вересня забрали ще шість одиниць флоту, 20 вересня – ще одне судно.

“Зараз там залишилось ще три судна, і їхня доля відома, адже ми знаємо, як діють окупанти, тому це лише справа часу. Цими 15 суднами нам вдавалося транспортувати Дніпром до портів Миколаєва та Великої Одеси значну кількість від загального вантажу, який експортується в Україні загалом. Вороги забрали нашого первістка – баржу “Грейн-1″, і разом з іншими використовують для переправи особового складу та БК. Деякі танкери були з вантажем, тому це вчергове доводить, що окупанти – мародери та злочинці, які згрібають все на своєму шляху”, – додав Ігнатенко.

Він також додав, що розграбування росіянами флоту компанії відбувалося під керівництвом нового начальника Херсонського морпорту, якого призначила окупаційна влада, – Андрія Харитонова.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають