9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Рятувальники отримали черговий гелікоптер Н-225 Super Puma

До Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби Державної служби із надзвичайних ситуацій у Ніжині прибув черговий гелікоптер Н-225 Super Puma.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Він став другим таким гелікоптером у Державній службі із надзвичайних ситуацій та третім у МВС (ще один такий отримала Національна Гвардія України), що надійшов в рамках контракту з компанією Airbus.

Гелікоптер вже пройшов всі необхідні процедури розмитнення та готовий приступити на службу до українських рятувальників.

blank
Нові ангари для гелікоптерів Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби ДСНС Фото: прес-служба МВС

На базі авіаційного підрозділу ДСНС вже побудовані чотири ангари для зберігання нових гелікоптерів. Крім того, саме тут буде створено нову базу надання сервісного обслуговування для всіх гелікоптерів Системи авіаційної безпеки МВС.

Гелікоптер Н225 у складі Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби Державної служби із надзвичайних ситуацій буде виконувати рятувальні та пошукові операції над морем та у горах, де умови особливо складні.

У ДСНС сподіваються, що після розширення вертольотного парку рятувальники зможуть нести посилену службу й в Південному регіоні нашої країни та виконувати пошукові операції на морі. Для нових гелікоптерів уже почали готувати льотний склад, який проходитиме навчання у Франції.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають