9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Регулярні вантажні чартери з Гонконгу до України тепер виконуються тричі на тиждень (фото)

Єдиний прямий вантажний чартерний авіарейс з Гонконгу до Києва (в аеропорт Бориспіль), починаючи з 20 листопада, виконується з частотою тричі на тиждень – у вівторок, четвер та суботу.

Про це повідомили в компанії UTEC logistics, на замовлення якої здійснюються перевезення комерційних вантажів за цим маршрутом, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Перевезення стартували влітку 2021 року, проте чартери на регулярній основі почали обслуговувати маршрут у вересні із частотою 2 рази на тиждень.

blank

Як уточнюють у компанії, раніше такий сервіс для комерційних вантажів був недоступний – авіатранспортом перевозилися лише кур’єрські вантажі.

Перельоти виконуються зафрахтованим літаком Airbus A330. У компанії уточнюють, що, попри те, що фактичною точкою відправлення є Гонконг, товари в Україну доставляються з усіх частин Китаю.

blank

Таке логістичне рішення в UTEC logistics пояснюють зростанням попиту українського бізнесу на пряму доставку вантажів з Китаю в умовах коронавірусних обмежень.

“На поточний момент вантажний чартер – найшвидша доставка з Китаю. Він допомагає українському бізнесу та рітейлу успішно працювати, адже у них є можливість оперативно привозити товари в сезон високого попиту та обійти складнощі із затримками та скасуванням регулярних рейсів в умовах карантинних обмежень”, – відзначив Роман Базакін, генеральний директор UTEC logistics.

Доставлення вантажів в Україну з моменту вильоту з Китаю триває 14 годин. При цьому воно здійснюється без перевантаження в інших аеропортах, що унеможливлює затримки або втрати вантажів в дорозі.

blank

На борт приймаються вантажі від 50 кг у коробках чи палетах. Загалом одним рейсом можна привезти до 48 тонн. Здійснюються перевезення практично будь-яких видів вантажів (у тому числі електроніки з батареями, Covid-тестів та кисневих концентраторів). Не приймаються до перевезення харчові продукти та тварини.

На цей час логістична компанія має контракт на перевезення комерційних вантажів за маршрутом до кінця січня 2022 року, у разі потреби він може бути продовжений.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають