9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Рада ЄС погодила підписання договору про “відкрите небо” з Україною

28 червня Рада Європейського Союзу дала згоду на підписання Угоди про спільний авіаційний простір з Україною, а також ще трьома країнами: Вірменією, Тунісом і Катаром.

Про це напередодні поінформували в Міністерстві інфраструктури України, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що зараз застосування договору щодо України зможе відбуватися на тимчасовій основі, до завершення всіх необхідних процедур для набуття ним чинності. Очікується, що підписання договору про “відкрите небо” може відбутися восени 2021 року.

Як зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, зараз Україна опинилася на межі підписання договору про “відкрите небо” з ЄС.

“Мова йде про повноцінне входження України до єдиного авіапростору ЄС, з обов’язковою імплементацією європейських стандартів і правил у сфері авіаперевезень. Усунення ринкових обмежень – це зростання соціальної, економічної та туристичної взаємодії між ЄС і Україною”, – додав Кубраков.

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що найбільший аеропорт України – Бориспіль, з травня вийшов у прибуток та продовжує реалізовувати “Антикризову програму”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають