9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Провідні міжнародні консалтингові компанії допомагатимуть модернізувати флот Українського Дунайського пароплавства

До проєкту модернізації флоту «Українського Дунайського пароплавства» (УДП) долучилися провідні міжнародні консалтингові компанії Royal HaskoningDHV та Baker McKenzie.

Про це  передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення українського підприємства.

Повідомляється, що у Відні відбулась дводенна робоча зустріч, яка була організована Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, член Групи Світового банку), яка є партнером пароплавства. Фокусом обговорення стали технічні та фінансові аспекти модернізації флоту Дунайського пароплавства.

Підготовка теплохода “Капітан Бабкін” до проходження повної модернізації. Фото: УДП

Залучена IFC команда консультантів Royal HaskoningDHV має провести аналіз наданих пропозицій та розробити довгострокову стратегію розвитку пароплавства.

Спільно з австрійським ÖSWAG спеціалісти УДП детально опрацювали проєкт модернізації першої партії самохідних суден. Заявляється, що вже зрозуміла та обгрунтована технічна площина модернізації.

Після обкатки пілотного проєкту планується на наступних етапах залучати до модернізації також інші європейські верфі.

Теплохід «Олешки» після проходження капітального ремонту. Фото: Українське Дунайське пароплавство

Також було обговорено довгострокові перспективи пароплавства.

«Для сталого розвитку УДП є всі необхідні умови. Вантажна база диверсифікована, наші клієнти – стабільні великі компанії світового рівня. Ми постійно розширюємо коло партнерів, запроваджуємо нові логістичні моделі, реалізуємо інвестиційні проєкти, які мають забезпечити флот роботою», – розповідає гендиректор УДПДмитро Москаленко.

За його словами Дунай – ринок з величезним потенціалом. Для успіху компанії потрібно лише сучасний флот та інфраструктура з його обслуговування, ефективна система менеджменту. Також було згадане питання військових ризиків, які останнім часом для регіону Придунав’я значно загострилися.

«Запевнив колег у тому, що компанія працює над їх мінімізацією. Адаптуємо діяльність під нові умови, стаємо гнучкішими та мобільнішими, більш щільно співпрацюємо з іноземними партнерами, відкриваємо доступ до альтернативної інфраструктури обслуговування флоту. Створюємо додаткові стимули для судноводіїв, приплив фахівців у компанію за останній час лише збільшився – судна виходять з ремонту вже з сформованими екіпажами», – додав Дмитро Москаленко.

Українське Дунайське пароплавство планує проведення аналогічних консультацій з Baker McKenzie, які за запрошенням IFC займаються аналізом корпоративної структури компанії.

Фото: Українське дунайське пароплавство

«Я дуже радий, що у нас є стовідсоткове взаєморозуміння з шановними міжнародними партнерами. Ми швидко рухаємось до спільної мети. УДП обов’язково стане прикладом успішного інвестиційного проєкту, реалізованого за підтримки Групи Світового банку в Україні», – підсумував гендиректор УДП.

Останні новини:

Зараз читають