9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Порти Великої Одеси встановили тяжку бонову загороду для локалізації аварійних забруднень

Порти Великої Одеси мають спеціалізоване обладнання для локалізації аварійного забруднення на зовнішніх частинах акваторій.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Здійснено закупівлю спеціалізованого обладнання, морських (важких) бонових загороджень для локалізації аварійних забруднень у відкритому морі.

Наголошується, що проведення закупівлі зазначеного природоохоронного обладнання забезпечує можливість проведення ефективного реагування на випадки забруднення на зовнішніх акваторіях морських портів, що розташовані у Чорноморському регіоні.

«Локалізація забруднень на зовнішніх частинах акваторій портів, у відкритому морі, вимагає застосування обладнання, яке здатне утримати забруднювальну речовину в складних погодних умовах, не допускаючи її поширення та заподіяння шкоди навколишньому середовищу та рекреаційним зонам. Саме важкі бонові загородження мають необхідні технічні характеристики для вирішення цих завдань», – наголосив в.о. голови ДП «АМПУ» Олександр Голодницький.

Тяжкі бонові загородження мають такі габаритні та технічні характеристики: надводна частина 470 мм, підводна частина 700 мм, а міцність на розрив становить 20 000 Н/5 см, що більше ніж у звичайних портових бонових загорож – тому вони можуть використовуватися в суворіших погодних умовах навіть у зимовий період.

Загалом придбано 800 м бонового загородження, що дозволить локалізувати пляму нафтопродуктів чи іншої забруднюючої речовини на площі 40 000 м2 або забезпечити локалізацію аварійного судна завдовжки до 300 метрів.

Останні новини:

Зараз читають