9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Порт в Орлівці збільшив обсяги відвантаження у 5 разів

Порт в Орлівці Ізмаїльського району за шість місяців функціонування збільшив щомісячне відвантаження з 12 тис. т до майже 60 тис. т.

Про це в інтерв’ю журналу «Судноплавство» розповів засновник та ініціатор створення «Поромного комплексу Орлівка» Юрій Дімчогло, передає Промисловий Портал з посиланням на AgroPortal.ua.

Він зазначив, що у грудні минулого року поромний комплекс в Орлівці отримав від Адміністрації морських портів України статус річкового порту. Було запущено перші два причали, і щомісяця новий портовий об’єкт збільшує обсяги перевалки зернових та генеральних вантажів.

«Наразі ми оформлюємо документи на будівництво ще двох причалів. Якщо залишатиметься така сама ситуація з морськими портами, то до кінця літа ми можемо вийти на 100 тис. т на місяць», — додав він.

Порт зараз також готується до обробки олійних. Мають намір придбати помпи для прямого перевантаження олії з автоцистерн на судна. Орієнтир робиться на генеральні вантажі: добрива, сіль, метали тощо. Їхня частка, як вважає керівник, зараз замала — вона складає 1/3

Останні новини:

Зараз читають