9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Порт «Південний» придбає нову спецтехніку за 22 млн грн

Державне підприємство «Морський торговельний порт «Південний» обрало потенційних постачальників для закупівлі самоскидів та навантажувачів загальною вартістю 22 млн грн.

Про це свідчать відповідні тендери у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Перший тендер, який передбачав закупівлю трьох вантажних самоскидів стартовою вартістю 13,8 млн грн, виграло ТОВ «Транс-Сервіс-КТТ» з пропозицією 13,27 млн ​​грн. Конкурентом переможця була компанія «Техносервісінформ», яка запропонувала за постачання техніки 13,33 млн грн.

Згідно з наданою довідкою про дилерство, «Транс-Сервіс-КТТ» є постачальником та продавцем автомобілів Volvo та Renault в Україні. Основними характеристиками вантажівок, за вимогами замовника, є:

  • ширина – не більше 2,55 м;
  • довжина – не більше 9,05 м;
  • висота – не більше 3,75 м;
  • повна маса автомобіля/автопоїзда – не більше 42 т/70 т;
  • об’єм двигуна – не менше 12,6 л.

Другий тендер на постачання МТП «Південний» двох ковшових навантажувачів виграло ТОВ «ТД «Альфатех» з пропозицією 8,678 млн грн при стартовій вартості 8,72 млн грн. Конкурентом в аукціоні було ТОВ «Торговий Дім Будшляхмаш», яке запропонувало 8,678 млн грн.

У сертифікаті про дилерство ТД «Альфатех» зазначено, що компанія є офіційним дилером торгової марки Bobcat (техніка, аксесуари, запчастини та сервіс) з правом продажу в Україні.

Машини повинні відповідати наступним технічним характеристикам:

  • номінальна вантажність – не менше ніж 1,55 т;
  • експлуатаційна маса навантажувача – не менше 4,15 т;
  • двигун – дизельний, об’ємом 3,8 л, потужністю 65 кВт.

Крім цього, навантажувач повинен бути обладнаний ковшем, щіткою з бункером, підмітальною кутовою щіткою, мийкою високого тиску, а також вилами.

Тепер переможці мають надати додаткові документи для укладання контракту на постачання машин. Самоскиди та навантажувачі порт має намір отримати до 1 січня 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають