9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Порт Ізмаїл у серпні перевиконав план з перевалки вантажів

В Ізмаїльському морському порту фактичні показники вантажоперевалки в серпні на 16% вище планових – в останній місяць літа було оброблено 382,8 тис. тонн вантажів при плані в 330,0 тис. тонн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Цей показник нижче, ніж підсумковий результат липня 2021 року, коли Ізмаїльський порт обробив 461,5 тис. тонн вантажів, однак значно вище торішнього показника вантажоперевалки за серпень, якої склав 227,6 тис. тонн (+ 68%)”, – йдеться в повідомленні пресслужби АМПУ.

Відзначається, що цьому значною мірою сприяло зняття карантинних заходів в європейських країнах – імпортерах руди та чорних металів і відновлення попиту них, а також збільшення поставок компанією Ferexpo в напрямку Сербії.

“Якщо спиратися на показники перевалки основних за обсягами в Ізмаїльському морському порту вантажів, то показник зростання рудних вантажів у порівнянні з серпнем минулого року становить 249,8 тис. тонн (+ 64,3%), а чорних металів 60,5 тис. тонн (+ 422%) відповідно”, – підкреслили в АМПУ.

Зараз в Ізмаїльському морському порту операції з вантажами здійснюють п’ять портових операторів, з них – госстівідор ДП ІЗМ МТП, і приватні оператори – ТОВ “Віллі Форте”, ТОВ “Трайтон”, ТОВ “Ньюенерджі”, ТОВ “Е.К.О. Груп”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають