9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Поліція отримала 83 позашляховики Mitsubishi Outlander нового покоління (фото)

14 травня поблизу Академії патрульної поліції, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков передав поліціянтам ключі від останньої партії гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Главное“.

Арсен Аваков зазначив, що патрульні поліцейські повинні мати найкраще обладнання для ефективного виконання своєї роботи.

«Шановні поліцейські, патрульна поліція – один із найкращих підрозділів Національної поліції. Ви маєте довіру людей, дієте фахово кожен день, а значить, ви повинні мати найкраще обладнання. Сьогодні ви отримаєте ще 83 нові автомобілі. Ще у 2017 році МВС та корпорація Mitsubishi уклали договір про постачання 635 автомобілів. На той час Національна поліція отримала найсучасніші автомобілі. Я хочу, щоб кожен із вас користувався цим новітнім обладнанням. Бережіть ці авто. Бережіть Україну! Дякую всім. Слава Україні», – сказав Арсен Аваков.

Міністр розповів, що під час укладання контракту, Україна отримала 13% знижки на автомобілі. Ці 83 сучасних Mitsubishi нового покоління – це наслідок тієї знижки.

Радник Японії в Україні Козуя Овцуга подякував за запрошення на передачу автомобілів.

«Для нас велика радість, що починаючи з 2013 року, в межах зелених інвестицій, за кіотським протоколом було поставлено 1568 автомобілів Prius, а у 2017 році було поставлено 635 Mitsubishi. Сьогодні додається ще 85. Mitsubishi Outlander використовують найсучасніші технології енергоощадження, а також є дуже поблажливими до екології та природи. Таким чином українські правоохоронці зможуть не лише патрулювати порядок, але й піклуватися про екологію», – наголосив радник Японії в Україні.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що за рік експлуатації автомобілів Mitsubishi знизився ризик травмування представників поліції. А нові машини вже сьогодні поступають в розпорядження патрульних поліцейських, які чергують на міжнародних трасах.

«Патрульний поліцейський не робот, він також отримує травми. Працівник поліції за кермом такого транспортного засобу почуває себе безпечно. Поза тим, минулого року соціальне опитування показало одну з найболючіших проблем – безпека дорожнього руху на дорогах, зменшення ДТП, кількості загиблих і травмованих. Крім того, соціальний запит був – збільшити кількість нарядів патрульних на дорогах міжнародного значення. Тому було прийнято рішення передати ці автомобілі патрульним, які забезпечують безпеку громадян на міжнародних шляхах нашої держави», – наголосив Сергій Князєв.

Завдяки своїм високим технологічним характеристикам, використання поліцією автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV з гібридною (бензиновою та електричною) силовою установкою значно підвищило транспортну, оперативну мобільність підрозділів поліції, а також дало змогу значно знизити рівень викидів парникових газів. Ці машини вже добре зарекомендували себе на поліцейській службі. Виходячи з їхнього фактичного пробігу та експлуатації вдалося зменшити на 65-70% обсяг викидів парникових (вихлопних) газів СО2 у порівнянні з експлуатацією старих бензинових автомобілів, а ще — зекономити приблизно 3,1 мільйона літрів бензину, вартістю понад 90 мільйонів гривень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають