9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Поліція отримала 83 позашляховики Mitsubishi Outlander нового покоління (фото)

 • 14 травня поблизу Академії патрульної поліції, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков передав поліціянтам ключі від останньої партії гібридних автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV нового покоління.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Главное“.

  Арсен Аваков зазначив, що патрульні поліцейські повинні мати найкраще обладнання для ефективного виконання своєї роботи.

  «Шановні поліцейські, патрульна поліція – один із найкращих підрозділів Національної поліції. Ви маєте довіру людей, дієте фахово кожен день, а значить, ви повинні мати найкраще обладнання. Сьогодні ви отримаєте ще 83 нові автомобілі. Ще у 2017 році МВС та корпорація Mitsubishi уклали договір про постачання 635 автомобілів. На той час Національна поліція отримала найсучасніші автомобілі. Я хочу, щоб кожен із вас користувався цим новітнім обладнанням. Бережіть ці авто. Бережіть Україну! Дякую всім. Слава Україні», – сказав Арсен Аваков.

  Міністр розповів, що під час укладання контракту, Україна отримала 13% знижки на автомобілі. Ці 83 сучасних Mitsubishi нового покоління – це наслідок тієї знижки.

  Радник Японії в Україні Козуя Овцуга подякував за запрошення на передачу автомобілів.

  «Для нас велика радість, що починаючи з 2013 року, в межах зелених інвестицій, за кіотським протоколом було поставлено 1568 автомобілів Prius, а у 2017 році було поставлено 635 Mitsubishi. Сьогодні додається ще 85. Mitsubishi Outlander використовують найсучасніші технології енергоощадження, а також є дуже поблажливими до екології та природи. Таким чином українські правоохоронці зможуть не лише патрулювати порядок, але й піклуватися про екологію», – наголосив радник Японії в Україні.

  Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що за рік експлуатації автомобілів Mitsubishi знизився ризик травмування представників поліції. А нові машини вже сьогодні поступають в розпорядження патрульних поліцейських, які чергують на міжнародних трасах.

  «Патрульний поліцейський не робот, він також отримує травми. Працівник поліції за кермом такого транспортного засобу почуває себе безпечно. Поза тим, минулого року соціальне опитування показало одну з найболючіших проблем – безпека дорожнього руху на дорогах, зменшення ДТП, кількості загиблих і травмованих. Крім того, соціальний запит був – збільшити кількість нарядів патрульних на дорогах міжнародного значення. Тому було прийнято рішення передати ці автомобілі патрульним, які забезпечують безпеку громадян на міжнародних шляхах нашої держави», – наголосив Сергій Князєв.

  Завдяки своїм високим технологічним характеристикам, використання поліцією автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV з гібридною (бензиновою та електричною) силовою установкою значно підвищило транспортну, оперативну мобільність підрозділів поліції, а також дало змогу значно знизити рівень викидів парникових газів. Ці машини вже добре зарекомендували себе на поліцейській службі. Виходячи з їхнього фактичного пробігу та експлуатації вдалося зменшити на 65-70% обсяг викидів парникових (вихлопних) газів СО2 у порівнянні з експлуатацією старих бензинових автомобілів, а ще — зекономити приблизно 3,1 мільйона літрів бензину, вартістю понад 90 мільйонів гривень.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  “Азовсталь” пройшла сертифікацію міжнародного аудиту як постачальник сталі для суднобудування

  На меткомбінаті "Азовсталь", що входить до складу холдингу "Метінвест", пройшли два сертифікаційних аудити - сертифікація для постачання...

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  Розвідувальний корабель “Сімферополь” в рамках державних випробувань відпрацював ухиляння від ракетної атаки (відео)

  Новий український розвідувальний корабель "Сімферополь" успішно проходить державні випробування у відкритому морі.Передає Національний Промисловий...