9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

Поліцейські Вінниччини отримали 14 нових автомобілів

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 19 грудня, під час робочого візиту передав поліцейським Вінниччини 14 нових автомобілів Renault Duster та презентував першу мотиваційну програму МВС для рятувальників та поліцейських.  

Вісім Renault Duster отримали групи реагування патрульної поліції Жмеринського, Погребищенського, Немирівського, Хмільницького, Барського, Бершадського та Ямпільського районів. Ще три автомобілі передані поліцейським груп реагування патрульної поліції Тростянецького, Теплицького та Літинського підрозділів. Два Renault Logan отримали дільничні офіцери поліції Вінницького районного відділу поліції.

Мікроавтобус Ford Transit Custom доставлятиме на місця вчинення правопорушень слідчо-оперативні групи новоствореного Київського відділення поліції.

Очільник МВС презентував поліцейським та рятувальникам Вінниччини перший мотиваційний пакет МВС.

blank

«Підтриманий Кабінетом Міністрів та Верховною Радою, мотиваційний пакет складається з трьох ключових компонентів. Перший – підвищення заробітної плати для поліцейських та рятувальників в середньому на 30%. Другий – програми компенсації за орендоване житло. І основний компонент програми – отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу», – розповів Арсен Аваков.

blank

«Іпотека це той механізм, який дозволяє одразу після оформлення документів отримати житло, в якому ви будете жити. Умови отримання іпотеки – дуже вигідні», – сказав голова ДСНС Микола Чечоткін.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що реформа повинна бути не тільки в системі служби поліцейських, а й в соціальному захисті: «Коли ці чинники йдуть один за одним, це дає змогу поліцейським працювати ефективніше, зменшить відтік кадрів».

blank

За словами Арсена Аваков для поліцейських та рятувальників буде розроблено ще дві мотиваційні програми: «Друга мотиваційна програма буде стосуватися страхування поліцейських та рятувальників. Третя – професійного росту та підвищення компетенції». 

Міністр внутрішніх справ також нагородив 18 поліцейських та рятувальників Вінниччини відомчими відзнаками МВС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають