9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Плавкран “Нібулону” “Святий Миколай” за час роботи перевантажив 10 мільйонів тонн сільгосппродукції

З 2013 року “Святий Миколай” – перший самохідний плавучий кран флоту компанії “Нібулон” – перевантажив на експорт 10 мільйонів тонн сільськогосподарської продукції, обробивши близько 600 суден.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На момент придбання “Святий Миколай” був найпродуктивнішим плавучим краном у світі, кажуть в компанії.

“Святий Миколай” був побудований у 2013 році на румунському суднобудівному заводі SNC в Констанці. Серед основних характеристик плавучого крана: довжина – 52 м, ширина – 23 м, максимальна швидкість – 8 вузлів. Він обладнаний електрогідравлічним грейферним краном Liebherr вантажопідйомністю в 45 тонн і продуктивністю перевантаження до 20 тис. тонн на добу.

“Саме з початком роботи плавучого крана зроблено істотний ривок у нарощуванні рейдових експортних показників і почався шлях до повної незалежності компанії від послуг сторонніх організацій в навантажувальних роботах. Так, у 2013/14 МР, коли “Святий Миколай” вже працював на повну, перевалка на експорт безпосередньо на рейді виросла у 2,5 раза. І сьогодні самохідне кранове судно продовжує демонструвати ефективну роботу, навантажуючи закордонні судна на зовнішньому рейді морського торгового порту Миколаїв”, – йдеться в повідомленні “Нібулону”.

З початку поточного маркетингового року кран вже перевантажив 950 тис. тонн продукції.

blank
140-метровий NIBULON MAX наймасштабніший проект в історії суднобудівного заводу «Нібулон» та найбільше збудоване судно в Миколаєві за останні 15 років. 2019 рік

На сьогодні флот “Нібулону” налічує 85 суден різного класу і призначення, в тому числі 4 самохідних і несамохідних плавучих крани. Крім “Святого Миколая”, компанія володіє двома несамохідними плавкранами “Нібулонівець” і “Нібулонівець-2”, а також самохідним крановим судном класу “річка-море” Nibulon Max. Ці плавкрани побудовані на власних потужностях компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають