9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Оператор DP World організував регулярне доправлення українських вантажів залізницею до порту Констанца

Глобальний портово-логістичний оператор DP World організував доправлення українських вантажів залізницею до порту Констанца через румунський інтермодальний термінал Дорнешті.

Про це повідомляє The Loadstar, передає Національний Промисловий Портал.

Нове залізничне сполучення з’єднає українську станцію Вадул-Сірет (Чернівецька область) із терміналом DP World Constanta через нещодавно авторизований термінал у Дорнешті, на південь від українського кордону. Нове сполучення зменшить тиск на автотранспортну мережу і допоможе звільнити румунський порт від заторів.

“Ми розвивали цей інтермодальний термінал, щоб допомогти зменшити виникнення значних проблем із заторами, з якими зіткнулися на нашому морському терміналі в Констанці. Крім того, тепер ми зможемо забезпечувати безперебійну роботу з румунським імпортом та експортом, незалежно від великих обсягів транзитних вантажів”, — сказав генеральний директор DP World Romania Космін Карстя.

За його словами, на початковому етапі планується запустити «до п’яти поїздів на тиждень» із Дорнешті до порту Констанца, що «забезпечить швидший і ефективніший транзит товарів до/з порту Констанца». Кожен поїзд буде перевозити 50 контейнерів. Очікується, що час у дорозі між Дорнешті та Констанцею не перевищуватиме 36 годин.

Термінал DP World у Дорнешті розпочав роботу цього місяця після того, як митний орган Румунії затвердив режим митного складу. Термінал займає площу 2,5 гектара і має складські приміщення на 2500 TEU.

“Дорнешті має митний склад і може консолідувати вантаж на місці, але система означає, що українські водії можуть заощадити паливо та час, а також частково зменшити навантаження на порт Констанца, переповнений вантажами”, — пояснив виданню аналітик Informall Даніїл Мельниченко.

Таким чином, українські далекобійники заощадять пробіг і час у сполученні з портом Констанца.

“Термінал Дорнешті є частиною нашої стратегії в Румунії з розвитку мережі портів, інтермодальних терміналів і складів для надання стійких, безпечних та ефективних логістичних послуг”, — резюмував Карстя.

Довідка

DP World (штаб-квартира — Дубай) — один із найбільших портових операторів світу. Ключові бізнеси — порти та термінали (переважно контейнерні), технологічні парки та економічні зони, логістичні та морські сервіси. Оперує понад 120 логістичними та транспортними активами у 54 країнах. Управляє 78 морськими терміналами по всьому світі. У 2021 році збільшив контейнерооборот порівняно з попереднім роком на 9,4% — до 77,9 млн TEU.

У 2020 році DP World придбав контрольний пакет акцій контейнерного термінала TIS Pivdennyi, найбільш глибоководного контейнерного термінала в Україні. Купівля частки — другий досвід успішного партнерства DP World з акціонерами ТІС. Першим спільним підприємством став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine.

Останні новини:

Зараз читають