9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Офіс генпрокурора заарештував 420 російських та білоруських вагонів на 630 млн грн

Офіс генерального прокурора наклав арешт на 420 залізничних вагонів та матеріальні цінності, що належать російським та білоруським підприємствам, загальною вартістю понад 630 млн грн.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення у Telegram-каналі Офісу Генерального прокурора.

“В ході досудового розслідування встановлено, що службовими особами російських та білоруських підприємств упродовж 2022 року ввезено на територію України залізничні вагони разом із товарами, які використовувались із порушенням митного законодавства України”, – йдеться у повідомленні.

З метою забезпечення збереження вказаного майна як речових доказів та їх можливої конфіскації надалі Офісом Генерального прокурора на підставі рішень слідчих суддів Шевченківського районного суду м. Києва накладено арешти. Наразі товарно-матеріальні цінності – добрива та металеві катанки на суму понад 130 млн грн вже передано в управління АРМА(Агентство з розшуку та менеджменту активів).

Досудове розслідування здійснюється Бюро економічної безпеки за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

Останні новини:

Зараз читають