9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Одеський порт вперше з початку пандемії прийняв круїзний лайнер (фото)

В Одеському порту біля причалу №15 морського вокзалу 28 вересня пришвартувався пасажирський теплохід Sea Dream II – перше з початку пандемії круїзне судно.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Лайнер здійснює круїз між портами Середземного і Чорного морів зі стартом в грецьких Афінах. Попередній порт заходу перед Одесою – румунська Констанца.

blank

29 вересня, після обіду, за графіком теплохід відправився в болгарську Варну.

На борту Sea Dream II подорожують близько 60 туристів, головним чином громадяни США і Канади.

Напередодні заходу в порт першого з початку пандемії круїзного судна, адміністрація Одеського порту спільно з ГУ “Лабораторний центр МОЗ України на водному транспорті” розробила і впровадила оперативний “План заходів щодо епідемічної безпеки при обслуговуванні круїзних суден”. Зазначений документ враховує рекомендації ВООЗ, ІМО та опублікованих європейських стандартів охорони здоров’я, введених для забезпечення безпеки пасажирів і членів екіпажів пасажирських лайнерів від зараження коронавірусів Covid-19.

“Пасажирський лайнер, який сьогодні відвідав порт, належить до класу мега-яхт і заповнений туристами на 50%. Таким чином, відносно невелика кількість туристів полегшує нам відпрацювання алгоритму заходів, пов’язаних з виконанням протоколу обслуговування круїзного судна в умовах пандемії”, – зазначив начальник Одеської філії ДП “Адміністрація морських портів України” Максим Лапай.

blank

Після швартування лайнера в порту туристи зійшли на берег і перейшли на посадку в екскурсійні автобуси через коридор, створений за допомогою тенсаторів.

За словами Лапая, обслуговування по антиковідному протоколу пасажирів теплохода Sea Dream II дозволить отримати відповідний досвід для безпечного приймання круїзного флоту в наступному році.

На цей час адміністрація порту отримала 31 заявку на візити до Одеси круїзних лайнерів в сезоні 2022 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають