9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Одеський морський торговельний порт вперше за 6 місяців отримав прибуток

ДП “Одеський морський торговельний порт” вперше за 6 місяців 2021 року одержав прибуток – за підсумками роботи в липні отримано позитивний фінансовий результат від господарської діяльності на рівні 1,3 мільйона гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Серед причин – введення зваженої тарифної політики, залучення нових клієнтів, скорочення витрат підприємства і модернізація обладнання”, – йдеться в повідомленні

Відзначається, що попередні періоди були збитковими для підприємства. Зокрема, в червні був зафіксований збиток в розмірі 9,4 млн гривень. За останні півроку загальний збиток підприємства склав 29 млн гривень.

“Вперше за останні 6 місяців отримає прибуток від своєї діяльності портофлот Одеського порту. Показник за червень в обсязі 4 млн грн – найбільший з липня минулого року”, – додали в МІУ.

Успішний результат продемонстрований попри те, що в цілому липень був місяцем з найменшою кількістю суднозаходів з початку 2021 року.

blank
Десантно-штурмовий катер “Малин” на судноверфі “Україна”

Позитивні результати за липень показали підрозділи “ПСМ-650” і навчальний центр. Позитивну тенденцію також демонструє підрозділ судноремонту ВСП судноверф “Україна”, яке досягло точки беззбитковості.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають