9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Одеський аероклуб орендував літак Л-410 для парашутних стрибків (фото)

 • Нові можливості відкриваються для одеських парашутистів у зв’язку з довгостроковою орендою літака L-410, який 14 червня прилетів на приміський аеродром Гідропорт.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Думська.

  О 15:10 літак Л-410УВП борт UR-67439 прилетів зі столичного спортивного аеродрому «Чайка» і торкнувся колесами ґрунтовки Гідропорту. Спеціально для цієї події злітно-посадкову смугу постригли — щоб літак, який має трохи більшу злітну дистанцію мав фору в кілька десятків метрів.

  Цей сезон стрибків для одеських любителів неба виявився дуже невдалим. Через технічні та організаційні проблеми відразу дві «Аннушки» (Ан-2) одеського аероклубу поки не змогли піднятися в небо. Літаки очікують отримання сертифікатів льотної придатності.

  У зв’язку з цим керівництво аероклубу прийняло несподіване рішення — взяти в оренду спеціально для стрибків літак Л-410УВП чеського виробництва. Ця машина має безсумнівні переваги перед старичками Ан-2. Літак спеціально пристосований для парашутистів і може взяти на борт одразу 16 «небонирів». Також літак має набагато більше можливостей — найдосвідченіші можуть залишати його з висоти понад 4 тисячі метрів, що не доступно для конкурентів.

  Цікаво, що зараз в Україні залишилося всього чотири літаючих примірники L-410. Літаки цього типу серійно вироблялися на чеському авіабудівному підприємстві Let з 1969 року. Всього було побудовано близько 1200 одиниць. Сьогоднішній одеський гість зробив перший політ 35 років тому — у квітні 1984 року.

  L-410 призначений для місцевих авіаліній, ґрунтових смуг і непідготовлених аеродромів. За 50 років експлуатації було розроблено понад 20 модифікацій, у тому числі транспортні, військові, для районів Крайньої Півночі, на лижному шасі та навіть гідролітак на поплавцях для посадки на воду.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією -...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Зараз читають

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.

  У Миколаєві відремонтували рейдовий тральщик для ВМС України (фото)

  Після завершення ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі до пункту постійного базування вийшов рейдовий тральник «Геничеськ» ВМС України.

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У селищі Дніпровське відкрили реконструйований стадіон

  У селищі Дніпровське Кам'янського району на Дніпропетровщині відбулося відкриття оновленого стадіону. Передає Національний Промисловий Портал з...