9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Укрзалізниця організувала спецпотяги для доправлення на роботу своїх співробітників

Для доправлення працівників на роботу і з роботи регіональна філія «Укрзалізниці» Одеська залізниця ввела рух господарських поїздів за маршрутами Одеса — Колосівка, Одеса — Роздільна і Одеса — Білгород-Дністровський.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Скористатися цим поїздами зможуть залізничники, які їдуть на роботу і з роботи. Потяги будуть складатися з локомотива і чотирьох пасажирських вагонів.

У кожному напрямку передбачено виконання двох оборотних рейсів на добу, для того, щоб співробітники Одеської магістралі змогли дістатися на роботу до 8 години ранку і повернуться додому ввечері після 20:00. В Одесі господарські поїзди прибуватимуть на станцію Одеса-Застава – І. Інші господарчі поїзди Одеської залізниці працюють на ділянках від вузлових станцій Знам’янка, Помічна, ім. Шевченко і т.д.

blank

Також організовано схожий рух поїздів на Південно-Західній залізниці — від станції Київ-Пасажирський до Фастова, від Дарниці до Тетерева, від Фастова до Козятина і до Миронівки.

Працюють спецпотяги на Донецькій залізниці: між Маріуполем і Волновахою, між Слов’янськом і Костянтинівкою, між Слов’янськом і Лиманом, від Покровська до Авдіївки, від Покровська до Просяної й в інших напрямках — по одному чи двом парам поїздів на день.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають