9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Укрзалізниця організувала спецпотяги для доправлення на роботу своїх співробітників

 • Для доправлення працівників на роботу і з роботи регіональна філія «Укрзалізниці» Одеська залізниця ввела рух господарських поїздів за маршрутами Одеса — Колосівка, Одеса — Роздільна і Одеса — Білгород-Дністровський.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

  Скористатися цим поїздами зможуть залізничники, які їдуть на роботу і з роботи. Потяги будуть складатися з локомотива і чотирьох пасажирських вагонів.

  У кожному напрямку передбачено виконання двох оборотних рейсів на добу, для того, щоб співробітники Одеської магістралі змогли дістатися на роботу до 8 години ранку і повернуться додому ввечері після 20:00. В Одесі господарські поїзди прибуватимуть на станцію Одеса-Застава – І. Інші господарчі поїзди Одеської залізниці працюють на ділянках від вузлових станцій Знам’янка, Помічна, ім. Шевченко і т.д.

  Також організовано схожий рух поїздів на Південно-Західній залізниці — від станції Київ-Пасажирський до Фастова, від Дарниці до Тетерева, від Фастова до Козятина і до Миронівки.

  Працюють спецпотяги на Донецькій залізниці: між Маріуполем і Волновахою, між Слов’янськом і Костянтинівкою, між Слов’янськом і Лиманом, від Покровська до Авдіївки, від Покровська до Просяної й в інших напрямках — по одному чи двом парам поїздів на день.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст"...

  Завершено один з етапів вогневих випробувань колісної САУ “Богдана” (відео)

  Дослідний зразок колісної САУ 2С22 "Богдана" пройшов один з етапів заводських випробувань на полігоні Широкий Лан.

  Київ розпочав реалізовувати програму зі зниження швидкості руху в житлових зонах до 30 км/год

  У Києві на вул. Лютеранській встановили перший в місті знак обмеження швидкості транспортних засобів до 30 км/год,...

  В Україні збільшилося виробництво металургійної продукції

  За січень-квітень 2021 року у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року виробництво чавуну в Україні збільшилося на...