9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 15 Серпня, 2022

Нова Пошта запрацює у Польщі вже до кінця цього року

Українська компанія Нова Пошта планує створити власні філії у європейських країнах для роботи на їхньому внутрішньому ринку. На першому етапі йтиметься про країни-сусіди України.

Про це в інтерв’ю LIGA.net заявила директорка Нової Пошти з управління репутацією Олена Плахова, передає Національний Промисловий Портал.

“Ми компанія, яка завжди йде за клієнтом. Ми бачимо, що 5 млн людей виїхали за кордон, тим паче клієнти кажуть: “Нам вас не вистачає”. Тож справді, ми плануємо виходити на європейський ринок”, — зазначила вона.

Плахова уточнила, що першою в черзі стоїть Польща, там Нова Пошта планує розпочати роботу до кінця цього року. Загалом на першому етапі йдеться про сусідні країни.

“Насамперед ми будемо виходити в ті країни, що межують з Україною: Польща, Словаччина, Румунія. Це буде перший етап, а далі ми дивитимемось, як воно там просувається, і вже плануватимемо другий етап та інші країни”, — розповіла топменеджерка Нової Пошти.

Нова Пошта – одна із найбільших мереж доставлення в Україні. Власники компанії – В’ячеслав Климов та Володимир Поперешнюк.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають