9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Нова Пошта встановила 200 поштоматів нового зразка

“Нова пошта” вже встановила 200 нових поштоматів, розробила без дисплея у 95 містах України.
Камери поштомату відкриваються за допомогою мобільного додатку.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ITC.

Щоб отримати посилку клієнту необхідно підійти з телефоном до поштомату і натиснути кнопку «відкрити» у мобільному додатку. Поштомат є власною розробкою компанії та покликаний зробити сервіс максимально простим і безпечним для клієнтів.

Для установки поштоматів ми вибрали магазини мережі АТБ, адже вони є буквально на кожному кроці. Тепер, коли ви підете в магазин за продуктами, можете відразу там же забрати свою посилку – це зручно і економить час, – прокоментував керівник бізнес-напряму мережі поштоматів «Новобокс» Олександр Лісовець

До кінця поточного року «Нова пошта» планує встановити поштомати по всій мережі магазинів АТБ, а це на сьогодні 1137 магазинів у 293 населених пунктах України. У поштоматах можна отримати тільки повністю оплачені посилки до 30 кг фактичної ваги, при цьому оголошена цінність посилки не повинна перевищувати 6000 грн. Максимальні габарити відправлення – 40х62х28 см. Якщо з якихось причин одержувач не зміг забрати своє замовлення вчасно, то на 5-й день він буде переміщений на найближче відділення Нової пошти.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають