9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Нова Пошта відкрила понад 700 нових відділень

Група компаній “Нова Пошта” у січні — травні 2019 року відкрила понад 700 нових відділень, з них 573 в невеликих населених пунктах, повідомив журналістам директор “Нова Пошта” Олександр Бульба на брифінгу на заводі Dunapack Ukraine (Олешки Херсонській обл.) У вівторок.

Кількість відділень компанії зросла до 3400 тис.

За січень-травень компанія доставила понад 81 млн посилок, що на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому 67 млн ​​посилок було доставлено за схемою “до відділення”. Водночас адресна доставка за цей період також зросла на 34%.

Крім того, за п’ять місяців “Нова Пошта” доставила понад 1 млн замовлень з-за кордону. Доставка з США і Європи зросла на 27%.

“Ми плануємо розвивати міжнародну доставку і далі”, – зазначив Бульба.

Як повідомляється в прес-релізі компанії за підсумками брифінгу, закордонні представництва “Нової поштою” в Грузії та Молдові також активно розвиваються: в Молдові кількість відправлень в січні-травні зросла вдвічі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а в Грузії — на 30%.

Середній показник NPS (готовність рекомендувати компанію) в Україні на кінець травня склав 78%.

За п’ять місяців група компаній “Нова Пошта” перерахувала до бюджету України понад 1,75 млрд грн податків і зборів

Як повідомлялося, в середині травня “Нова Пошта” запустила Хмельницький інноваційний термінал (ХДС) – ключовий об’єкт інфраструктури компанії в Західній Україні.

“Нова Пошта” у 2018 році доставила 174 млн од. відправлень, що майже на 20% більше, ніж у 2017 році. У 2019 планує досягти 20%-го приросту кількості обслугованих відправлень.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають