9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Нова пошта відкрила понад 20 000 поштоматів та відділень

Нова пошта стала компанією №1 в Україні за доступністю. У грудні кількість пунктів видачі та відправки посилок збільшилася до 20 000. Тепер Нова пошта має найширшу мережу в Україні. І компанія не збирається зупинятися на досягнутому. Повідомляє Промисловий Портал.

«Постійне розширення мережі – одне з наших стратегічних завдань. Щороку ми прагнемо бути ближчими до наших клієнтів. Коли ми тільки-но починали, планували, щоб кожен українець протягом 5–10 хвилин пішки зміг дістатися найближчого відділення Нової пошти, а зараз ми вже в тапковій доступності – наші поштомати стоять у під’їздах. Лише за 2021 рік ми відкрили 1600 нових відділень та встановили понад 9000 поштоматів. При відкритті відділень ми завжди слідуємо своїй стратегії – високій швидкості доставки, доступності та якісному сервісу», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Зараз у Нової пошти понад 9300 відділень, 7000 з яких знаходяться в селах. Це означає, що компанія представлена ​​у кожному місті, районному центрі та вже у кожному 4-му селі. У 2021 році більшість відділень відкрилися у Львівській, Тернопільській, Вінницькій, Хмельницькій та Івано-Франківській областях.

Особлива увага в мережі компанії приділяється розвитку безконтактного каналу доставки – поштоматам. Вони встановлюються у під’їздах, магазинах, на заправках, ТРЦ тощо. Наразі вже встановлено більше 11 000 поштоматів в різних містах України.

В 2022 році Нова пошта планує відкрити 1000 нових відділень у нових населених пунктах, а також запустити новий формат – бізнес-відділення для обслуговування корпоративних клієнтів. У відділеннях надаватиметься повний спектр послуг для бізнес-клієнтів: відправлення та отримання посилок та вантажів, пакування відправлень, фінансові послуги. Вже у грудні 2021 року відкривається перше пілотне бізнес-відділення у Черкасах. У наступному році Нова пошта планує відкрити такі відділення як мінімум у кожному обласному центрі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають