9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

“Нова Пошта” пропонує організаціям приєднатися до проекту безкоштовних перевезень гуманітарної допомоги

Група компаній “Нова Пошта” пропонує ще 25 відправникам гуманітарної допомоги приєднатися до соціального проєкту – “Гуманітарна пошта України”.

Про це пише ЦТС з посилання

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Приєднатися до проєкту та безплатно відправляти необхідну допомогу військовим, переселенцям, дитячим будинкам, лікарям можуть волонтерські організації, благодійні фонди та громадські об’єднання, які мають неприбутковий статус та готові до довгострокового партнерства.

“Сьогодні у нас 175 учасників проєкту, які щодня відправлять нами гуманітарну допомогу та обсяги тільки збільшуються, адже кількість тих, хто перебуває у складному становищі, зростає. Ми розуміємо, наскільки важлива наша допомога саме зараз для волонтерів, тому готові прийняти ще 25 нових організацій”, – зазначив керівник проєкту “Гуманітарна пошта України” Андрій Григоров.

З 2014 року “Нова Пошта” вже перевезла безплатно до зон бойових дій 20 тис. тонн допомоги: їжі, одягу, взуття, побутових речей, медикаментів та медичного обладнання, військової амуніції.

Партнери проєкту отримають безкоштовні відправлення та доставку вантажів військовим, переселенцям, госпіталям та медичним установам у прифронтових та звільнених населених пунктах.

Щоб стати партнером проєкту “Гуманітарна пошта України” потрібно заповнити відповідну заявку на сайті “Нова Пошта”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають