9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Травня, 2022

“Нова Пошта” почне доставляти відправлення дронами вже до кінця року

У першій половині 2022 року “Нова Пошта” планує продовжити тестування доставки відправлень безпілотниками, щоб орієнтовно наприкінці року запропонувати клієнтам новий вид доставки між містами-мільйонниками “день на день”.

Як уточнили у Новій пошті, у 2021 році вони вже розпочали тестування такої послуги, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

“Ми виконали дві успішні тестові доставки безпілотниками. Влітку ми відправили посилки з Києва до Харкова, восени – з Києва до Львова. Відправлення до Харкова здійснювалося з аеродрому на аеродром. При доставці до Львова ми вибрали для тестів інший апарат, який може здійснювати вертикальний зліт і посадку, і доставку здійснювали з двору нашого терміналу у Києві безпосередньо на термінал у Львові”, – розповіли у Новій Пошті.

Тепер компанія тестує безпілотники різних українських виробників, оскільки хоче знайти найкращу модель, за допомогою якої зможе надійно та швидко доставляти посилки. “Нова Пошта” планує у 2022 році визначитися та ухвалити рішення про придбання безпілотників.

blank

Раніше повідомлялося, що “Нова Пошта” продовжує тестувати нові маршрути для доставки посилок безпілотними літальними апаратами, щоб наступного року запропонувати клієнтам швидку доставку між містами-мільйонниками.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що “Нова Пошта” закупить два транспортні літаки для доставки відправлень до України з США та Китаю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають