9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

“Нова Пошта” хоче виконувати доставку літаками в усі регіони України (карта)

“Нова Пошта” має намір розширити доставку вантажів авіатранспортом в усі регіони України.

Про це під час презентації інноваційного термінала ЛЕО у Львові заявив В’ячеслав Климов.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Це, так би мовити, наша амбітна мета”, – зазначив Клімов, презентуючи майбутню модель доставки Next Morning.

Тим часом, авіамаршрутом Львів-Дніпро тільки за перші 4 дні роботи було доставлено 50 тисяч відправлень (з 9 по 13 вересня).

Відзначимо, що поки доставлення відправлень літаком здійснюється виключно вагою до 1 кг.

З Львова рейс в Дніпро відправляється в 0:10, з Дніпра — о 6:00 п’ять разів на тиждень.

blank

“Ми сподіваємося, що зможемо доставляти в усі обласні центри України. Зараз аеропортова структура не дозволяє цього робити. Найближчим часом ми продовжуємо літати за маршрутом Львів-Дніпро-Львів. Таким чином ми також з’єднуємо ще південну Україну. Завдяки спільному маршруту ми залучимо ще Херсонську, Миколаївську область. Одесу вже робимо за 24 години. Далі у нас думки з приводу прискореної доставки зі Львова до Києва. Зараз ми в переговорах з Жулянами та Борисполем. Можливо, ми будемо десь приземлятися в Київському районі в іншому аеропорту”, – заявив в коментарі ЦТС директор “Нової пошти” Олександр Бульба.

За його словами, логістичний оператор хоче домогтися, щоб пересилання між 500 містами здійснювалося комбінованим методом літак + автомобіль протягом доби.

“Наше завдання зробити цикл всіх міст України, їх близько 500, протягом доби. Тобто, це наша мета — будемо дивитися, аналізувати маршрути, дивитися, де ми не встигаємо за 24 години, і будемо туди підлаштовувати авіадоставку. Поки ми продовжуємо літати там, де ми літаємо, плюс, будемо додавати місто Київ. Літати почнемо до кінця цього року. Система Next morning – це доставлення за принципом, коли ми летимо, робимо велике “крок” авіа, а потім залишок цього “кроку” доставляємо автомобілем. це симбіоз логістичних процесів”, – сказав він.

blank

Як ми повідомляли раніше, “Нова Пошта” разом з київською транспортною авіакомпанією “Елерон” запустила щоденний нічний авіарейс за маршрутом Львів-Дніпро-Львів для оперативної доставки відправлень вагою до 1 кг.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають