9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Квітня, 2023

“Нова Пошта” буде співпрацювати з авіакомпанією SkyUp

Компанія “Нова Пошта” планує розширити коло авіаперевізників, з якими співпрацює для організації міжнародної доставки вантажів. Новим партнером може стати SkyUp Airlines.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відповідаючи на питання про авіакомпанії-партнери “Нової пошти”, директор “Нової Пошти Глобал” Юрій Беневітский заявив:

“Ми щільно співпрацюємо з МАУ. Це наш ключовий партнер, з яким ми досить довго і багато працюємо. Також починаємо співпрацю з SkyUp”.

При цьому подробиць майбутньої співпраці топменеджер розкривати не став.

Він також зазначив, що НП працює з такими перевізниками як Turkish Airlines, LOT, Silk Way, SAS, Lufthansa, а також української вантажною авіакомпанією “Елерон”.

Крім того Юрій Беневітскій поділився планами про запуск нових напрямків авіадоставки.

“Ми плануємо запускати свої прямі рейси в США і Китай. Зараз розробляємо рішення, які дозволять витримати транзитний час і вартість”, – сказав глава “Нова Пошта Глобал”.

Говорячи про особливості авіаційної логістики в період “коронакризи”, топменеджер відзначив, що зараз змінилося транзитний час:

“Вона збільшилася через відсутність регулярності рейсів. До пандемії пасажирські літаки літали щодня і рейси виконувалися декількома авіакомпаніями одночасно. Якщо ми не довантажували посилки на один рейс, то могли довантажити на інший або на інший напрямок — до Києва чи до Варшави. Таким чином, у нас була можливість робити по 2-3 рейси з США в день. Зараз такої можливості немає — ми робимо 2-3 рейси на тиждень. Відповідно, збільшилася транзитний час, а значить — і вартість доставки з віддалених регіонів. Крім того, що стосується США, там зараз зупинилося велика кількість бізнес-активностей, тому “перша миля” часто працює з великими затримками “.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають