9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

“Нібулон” завершив будівництво нового річкового термінала

За декілька днів у с. Тернівка Запорізької області відбудеться урочисте відкриття нового потужного перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН»

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Будівельні роботи тривали з жовтня 2018-го року. За цей час було забито близько 3500 паль, переміщено більше 400 тис. метрів кубічних ґрунту, виготовлено 13,6 тис. метрів кубічних бетонних конструкцій та забетоновано більш ніж 29,4 тис. квадратних метрів, змонтовано 3640 тонн металоконструкцій, а також побудовано вантажний причал довжиною 150 метрів.

Також для забезпечення проходу суден до вантажного причалу було виконано днопоглиблення близько 2 км річки Плоска Осокорівка та оснащено навігаційним устаткуванням понад 12 км підхідного каналу.

Інвестиції в проект склали близько 23 млн дол. США. Перевантажувальний термінал забезпечить робочими місцями близько 120 осіб та значно скоротить витрати аграріїв області на транспортування вирощеної сільгосппродукції. Потужності терміналу становлять 300 тис. тонн зерна на рік, а це еквівалентно розвантаженню автошляхів області на понад 12,5 тис. вантажівок щороку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають