9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 27 Червня, 2022

“Нібулон” розпочав перевезення баржею найсучаснішого проєкту побудованою в Україні (фото)

Судноплавна компанія “Нібулон” отримала та почала експлуатувати баржу проєкту В5000М – найсучасніше несамохідне судно у переліку однойменної суднобудівної верфі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Несамохідне судно NBL-037М уже вирушило у свій перший рейс. Баржа прийняла на борт вантаж кукурудзи у Миколаєві, щоб доставити його до зовнішнього рейду Миколаївського порту в районі Очакова. Далі кукурудза буде перевантажена на морське судно та відправлена ​​одержувачу до Іспанії.

blank
Баржа проєкту В5000М. Фото: ТОВ СП “Нібулон”

Першу баржу проєкту В5000М було спущено на воду в серпні 2021 року.

“Замовлення проєкту В5000М – це модернізовані несамохідні судна, які спеціалісти суднобудівного заводу та судноплавної компанії “Нібулон” удосконалили відповідно до досвіду експлуатації судів попереднього проєкту на українських річках, а також на основі досвіду судноплавства Америки та Європи”, – пояснили тоді в компанії.

В5000М має довжину 101 м та ширину 17 м, осадку 3,75 м, два трюми загальною місткістю 7000 м3 та вантажомісткістю 5000 т. Баржа належить до суден льодового класу, район плавання – змішаний (річка-море).

blank
Баржа проєкту В5000М. Фото: ТОВ СП “Нібулон”

Усього має бути побудовано 4 таких судна. Незабаром очікується отримання другої одиниці флоту.

Загалом у 2022 році “Нібулон” планує побудувати 6 барж, які дозволять компанії повністю закрити потребу в судах для роботи на зовнішньому рейді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають