9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

“Нібулон” почав здавати власні баржі в лізинг (фото)

“ОТП Лізинг” (OTP Leasing) профінансувала операцію з передачі в користування двох барж, побудованих компанією “Нібулон”, портовому оператору “Аскет Шиппінг”.

Про це повідомив генеральний директор “ОТП Лізинг” Андрій Павлушин, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми віддали в 8-річний лізинг дві великі баржі (102 метри довжина, 4,5 тис. тонн вантажу кожна може везти) для прогресивної компанії з Бердянська – “Аскет Шиппінг”, за сприяння Capital Times”, – написав Павлушина в Facebook.

blank

В опублікованому їм релізі “ОТП Лізинг” сказано, що термін лізингу становить 5 років, з можливою пролонгацією ще на 3 роки. Загальна сума угоди становить 4,5 млн дол.

“11 років тому “Нібулон” став першим клієнтом компанії “ОТП Лізинг”, отримавши кошти на фінансування будівництва першого буксира проєкту POSS-115. Через роки плідної співпраці компанія створила важливий прецедент на українському ринку, реалізуючи вже власні судна сучасного проєкту іншим українським підприємствам”, – йдеться в пресрелізі.

blank

Відзначимо, що на опублікованих фото фігурує баржа проєкту В5000М, яка була спущена на воду в серпні поточного року. В5000М є розвитком серії проєкту В5000. Баржі цих проєктів є найбільшими несамохідними судами у флоті “Нібулона”. Їх довжина складає 101 м, ширина – 17 м, вантажомісткість 5000 т.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають